Třídy Chobotniček a Medvíďat se dnes vydaly na celodenní procházku k Ratajským rybníkům. Cestou si děti užívaly pobyt v přírodě a v lesíku si s nadšením stavěly domečky z přírodnin. Na louce jsme pozorovali čápy, ze kterých byly děti opravdu nadšené. Procházka se vydařila a všem se dnešní den líbil.