Dnes jsme se vydali na celé školní dopoledne ven. Prošli jsme přes park Drachtinka, ulicí O. Nejedlého a Karla Lidického. Za kostelem jsme šli zkratkou, kterou jsme doposud neznali. Zastavili jsme se v parku DTJ. Bylo tady velice příjemně, vzrostlé stromy nám poskytovaly stín. V trávě rostlo spousta lesních jahod, na kterých jsme si pochutnali. Pohoupali jsme se na houpačce, zahráli ping pong a poté jsme se osvěžili melounem, který nám koupila paní asistentka. Poté jsme se vydali zpět do školy. Procházka se nám moc líbila!