Dnes byl pro všechny školáky důležitý a také dlouho očekávaný den - a naše třída není výjimka. Nejprve byli všichni pasováni na čtenáře - dostali šerpu, diplom, knížku. Poté dostali všichni žáci a žákyně ze třídy I.A svoje první vysvědčení!
Jsem na všechny své žáky nesmírně pyšná a už se s nimi těším do druhého ročníku.
Tímto bych ráda také poděkovala Vám - rodiče, prarodiče,...prostě dospěláci, kteří máte nemalý podíl na úspěchu Vašeho dítěte, dětí.
Přeji Vám všem krásné a klidné prázdniny a moc děkuji za milé dárky a krásné květiny.