Přeškoláčci v Planetě Hlinsko

1. 11. 2023

V pátek 13. 10. 2023 navštívily děti z přípravných tříd vzdělávací centrum Planeta Hlinsko. Centrum je zaměřené na poznávání jednotlivých sfér planety Země a to zábavnou formou, která nadchla i naše předškoláčky. Druhá část expozice je věnovaná hydrosféře, s interaktivními kuličkovými drahami, díky nimž děti pochopily, jak se chová kapka vody v různých prostředích a skupenstvích na planetě Zemi. Poslední části je atmosféra, která je propojená s elektrospotřebiči značky ETA. Děti nejvíc zaujala obří maketa mixéru, vysavače, do kterého si mohly vstoupit, a tornádo. Unikátní edukativní zábava Planeta Hlinsko nás určitě tento rok nemine ještě jednou ….. mnoho podnětů na jedno dopoledne! :-)

p. uč. Albrechtová, p. uč. Hubená