Předvánoční čas u předškoláčků

22. 12. 2023

Krásnou dobu adventu spojenou s těšením se na Ježíška jsme si s dětmi opravdu užili! Po každé adventní neděli jsme se scházeli u rozsvícené svíčky a snili o svých přáních. Plnili jsme různorodé úkoly z našeho adventního kalendáře, vánočně tvořili, pekli cukroví, zpívali koledy, četli pohádky a hráli různorodé hry. Poslední den před Vánocemi jsme se sešli u slavnostně prostřeného stolu. K vytvoření pravé vánoční atmosféry přispěla řada příjemných aktivit – ochutnávka cukroví, zpívání koled a vyzkoušení některých vánočních zvyků a tradic. Nakonec jsme se potěšili u stromečku, pod který nám Ježíšek nadělil spousty dárečků. Děkujeme Ježíškovi za milou nadílku a také rodičům za cukroví a dárečky, které nás moc potěšili! Doufáme, že radost budou mít i rodiče doma, až jim děti předají svůj vlastnoručně vyrobený, od srdíčka dělaný dárek – kalendář na nový rok. Přejeme všem hezké Vánoce a šťastný nový rok 2024.

p. uč. Hubená