Jarní veselí u Včeliček

8. 4. 2024

S předškoláčky jsme přivolávali jaro i do našich přípravných tříd. Jarně jsme ladili veškeré tvořivé a hravé aktivity, při kterých jsme se dozvěděli mnoho nového. Pozorovali jsme, jak se mění počasí, a jak se příroda probouzí k životu. Jaro jsme hledali všude kolem nás. Vytvořili jsme skládáním papíru první jarní kytičky, zpívali veselé písničky, modelovali jarní obrázky a chodili na vycházky do přírody. Nezapomněli jsme ani na zvířátka a hravě se seznámili s těmi domácími. Nakonec jsme oslavili svátky jara – Velikonoce. Dozvěděli jsme se o tradicích, které jsou s nimi spojené. Vytvořili jsme hezké jarní dekorace, kterými jsme ozdobili námi vypěstované velikonoční osení. Ze všech činností jsme měli všichni velkou radost!

p. uč. Hubená