Halloween u předškoláčků

6. 11. 2023

V úterý 31. října jsme s dětmi prožili strašidelné dopoledne! Děti se proměnily v tajuplné čarodějnice, čaroděje, upíry a další strašidýlka. Třída tak ožila rozmanitými kostýmy a halloweenskou výzdobou, na které se podílely i samotné děti. S nadšením dlabaly dýně a vyzdobily jimi chodbu. Tajuplné úterní dopoledne jsme začali představením jednotlivých strašidel a zpěvem písně Bubáci. Hlavní halloweenský program pak pokračoval v tělocvičně! Pro děti byla připravena nejen velkolepá výzdoba, ale i úžasná stanoviště plná strašidelných úkolů. Během netradičního programu děti doprovázela strašidla, čarodějnice, duchové, kostlivci a jiné populární bytosti. Všichni si zasoutěžili v zábavných disciplínách. Do zavěšených koblížků se měli zakousnout, koulemi sestřelovat pyramidu duchů, obíhat opičí dráhu, házet kroužky na dýně, v kouzelných lektvarech hledat pavouky, cestovat po pavučině či se „přeměňovat“ v mumii. Na závěr se všichni vyfotografovali a zatančili si se všemi strašidelnými bytostmi. Na všechny děti pak za jejich snažení čekala sladká odměna a dáreček na památku. Protože dětem při nabitém programu vyhládlo – pustily se s chutí nejen do svačin, ale i do halloweenského cukroví, které si společně s námi napekly ve školní kuchyňce. Strašidelný program jsme si všichni moc užili. Velice děkujeme všem starším kamarádům včele s paní učitelkou Stachurovou, kteří se na této školní akci podíleli a krásně ji pro nás připravili!

p. uč. Hubená